ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
ico tel71 322 62 83 ico mailwco@wco.com.pl ico rejestrejestracja on-line
ico ue
Plastyka powiek

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Plastyka powiek

Start » Leczenie wzroku » Mikrochirurgia oka » Plastyka powiek

Plastyka powiekZaburzenia aparatu ochronnego oczu prowadzą do zmian estetyki twarzy, ale często również do zaburzeń funkcji.

We Wrocławskim Centrum Okulistycznym technikami chirurgicznymi korygowane są wady: opadania powieki górnej, wywinięcie brzegu powieki dolnej do środka i na zewnątrz, stany zapalne gruczołu tarczkowego, kępki żółte powiek, plastyka powiek ze wskazań estetycznych, skrzydlik, tłuszczyk, zwyrodnienie szkliste spojówki, kaszaki powiek i cysty powiek.

Poza aspektami estetycznymi istnieją poważne przesłanki natury medycznej skłaniające do poddania się zabiegowi chirurgicznemu. Polegają na zredukowaniu ilości zwiotczałej tkanki skóry powiek i tłuszczu. Istotą zabiegu jest wycięcie nadmiaru skóry pod oczami o kształcie księżycowatym. Cięcie prowadzone jest w naturalnych fałdach skóry, zszywane delikatnymi szwami i niepozostawiające widocznych blizn po wygojeniu.

W przypadku nadmiaru skóry pod oczami we Wrocławskim Centrum Okulistycznym przeprowadza się zabiegi korygujące powieki dolne. Zabieg zmniejsza ilość tkanki, a delikatne szwy pozwalają na uniknięcie rozległych blizn.

Przeciwskazania do odbycia zabiegu mogą wynikać ze stanów chorobowych oczu i powiek. Sam zabieg chirurgiczny jest bezbolesny po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, lekarz wykonuje kilka ostrzyknięć okolic cięcia na powiece.

Plastyka odwinięcia dolnej powieki oka prawego.

Plastyka powiek2

Zabieg wykonany w znieczuleniu miejscowym. Zdjęcie po stronie prawej wykonane po upływie 1 tygodnia, na wizycie z usunięciem szwów skórnych.

Operacja niedomykalności powiek z implantem złotym lub platynowym

W wyniku porażenia nerwu twarzowego i stałego odsłonięcia rogówki z czasem dochodzi do trudnych do leczenia owrzodzeń i perforacji gałki ocznej zagrażającej jej utratą. Obciążanie powieki górnej implantem ze złota lub platyny jest sprawdzoną metodą leczenia niedomykalności szpary powiekowej.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
icon171 322 62 83 icon2rejestracja on-line icon3wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]