ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
71 322 62 83 wco@wco.com.pl rejestracja on-line
Zabiegi Przeciwjaskrowe- Cyklofotokoagulacja

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Zabiegi Przeciwjaskrowe- Cyklofotokoagulacja

Start » Leczenie » Laserowe » Zabiegi Przeciwjaskrowe- Cyklofotokoagulacja

Cyklofotokoagulacja ( Cyklodestrukcja ) jest laserową operacją stosowaną w terapii leczenia jaskry opornej na leczenie farmakologiczne.

W jaskrze najczęściej dochodzi do wzrostu ciśnienia wewnątrzgałkowego ponad akceptowalne wartości. Obniżenie ciśnienia wewnątrzgałkowego jest często osiągane przy pomocy leków i operacji. W niektórych przypadkach nawet te metody nie są skuteczne.

Celem zabiegu jest trwałe zniszczenie części wydzielniczej nabłonka ciała rzęskowego. Część wydzielnicza nabłonka ciała rzęskowego produkuje ciecz wodnistą w oku. Efektem jest zmniejszenie ciśnienia wewnątrzgałkowego oka jak i obniżenie bólu w zaawansowanych stadiach jaskry.

Ciśnienie wewnątrzgałkowe ulega obniżeniu po kilku dniach od zabiegu, jednak możliwy jest jego powtórny wzrost, co daje wskazania do kolejnego zabiegu.

Cyklofotokoagulacja zalecana jest jako procedura dla pacjentów z zaawansowaną jaskrą, których leczenie innymi metodami obniżającymi ciśnienie wewnątrzgałkowe nie dało pozytywnych rezultatów.
ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
71 322 62 83 rejestracja on-line wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]