ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
ico tel71 322 62 83 ico mailwco@wco.com.pl ico rejestrejestracja on-line
ico ue
Laserowe udrażnianie kanalików łzowych

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Laserowe udrażnianie kanalików łzowych

Start » Leczenie wzroku » Laserowe leczenie oczu » Laserowe udrażnianie kanalików łzowych

Laserowe udrażnianie niedrożność kanalików łzowych może powodować długoterminowe i dokuczliwe łzawienie oczu co jest wskazaniem do interwencji chirurgicznej. Oprócz braku komfortu u pacjenta, zaburzony jest również film łzowy, którego prawidłowy skład jest niezbędny w celu zapewnienia prawidłowej ochrony i nawodnienia powierzchni rogówki.

Konwencjonalne techniki chirurgii przewodów łzowych dają możliwość przywrócenia drożności, lecz wiąże się to ze znaczną utratą krwi, jak na zabiegi tego typu, oraz blizną w okolicach kątach przyśrodkowego szpary powiek. Czas trwania takiego zabiegu jest znacznie dłuższy od metody laserowej.

Dakrocystorhinostomia laserowa wykorzystuje naturalne drogi łzowe jako drogę dostępu do miejsca zaczopowania/niedrożności. Światłowód o grubości 90 micronów dostarcza energię, która ma wysoką absorpcję dla wody i krwi. Po zadziałaniu światła laserowego odzyskuje się drożność. W przypadku zropienia zbiornika łzowego lub okolicy zaczopowania, zawartość ta zostaje uwolniona i wypłukana. Kolejną częścią procedury jest założenie cienkiej rurki silikonowej do drogi łzowej uchodzącej w jamie nosa. Rurka utrzymuje drożność nosa i jest niezauważalna dla pacjenta.

Skuteczność zabiegu jest duża i w przeważającej większości przypadków przynosi ulgę pacjentowi.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
icon171 322 62 83 icon2rejestracja on-line icon3wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]