ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
ico tel71 322 62 83 ico mailwco@wco.com.pl ico rejestrejestracja on-line
ico ue
Leczenie wzroku

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Leczenie wzroku

Start » Leczenie wzroku

Naturalną konsekwencją diagnozy okulistycznej jest właściwe leczenie. Dowiedz się więcej o metodach stosowanych we Wrocławskim Centrum Okulistycznym

Leczenie zachowawcze

Nie tylko zastosowanie się do zaleceń przyjmowania leków, lecz również odpowiednia profilaktyka żywieniowa mają ogromny wpływ na powodzenie procesu terapeutycznego. W wielu przypadkach zmiana trybu życia jest istotnym czynnikiem wywołującym stany chorobowe.

Leczenie chirurgiczne

Stosowane najczęściej jako forma leczenia inwazyjnego, leczenie chirurgiczne to fizyczna interwencja mająca na celu usunięcie patologii w zakresie pola operacyjnego. Nowoczesna chirurgia bardzo różni się od technik stosowanych w przeszłości, nie tylko ze względu na nowoczesne urządzenia, ale również ze względu na aseptyczny reżim proceduralny. Pozwala to na świadczenie usług chirurgicznych w trybie ambulatoryjnym ze zminimalizowaniem powikłań takich jak zakażenia, infekcje.

Leczenie laserowe

Leczenie laserowe jest stosowane od ok. 15 lat, od momentu wprowadzenia urządzeń dostarczających dużą ilość energii poprzez wiązkę światła. Często leczenie to pozwala nam na dotarcie w głąb przeźroczystych tkanek oka bez konieczności przerywania ciągłości powierzchni oka. Minimalizuje to również możliwe powikłania takie jak infekcje tkanek.
Energia laserowa jest dostarczana z niezwykłą precyzją, promień wiązki światła lasera to wartości poniżej jednego milimetra.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
icon171 322 62 83 icon2rejestracja on-line icon3wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]