ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
ico tel71 322 62 83 ico mailwco@wco.com.pl ico rejestrejestracja on-line
ico ue
Sprzęt do laserowej korekcji oka

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Sprzęt do laserowej korekcji oka

Start » Laserowa korekcja wzroku » Sprzęt do laserowej korekcji oka

MEL 80 – Laser Excimerowy najnowszej generacji

Wrocławskie Centrum Okulistyczne jako jedyny szpital na Dolnym Śląsku dysponuje najnowszym modelem lasera excimerowego IV generacji MEL 80. Posiadany przez naszą klinikę sprzęt zaliczany jest do najnowocześniejszych laserów excimerowych na świecie i umożliwia nam zaoferowanie Państwu szerokiego wachlarza usług związanych z zabiegami refrakcyjnej chirurgii okulistycznej.

Możliwości techniczne oraz uznanie jakim cieszy się on wśród lekarzy na całym świecie dały nam podstawę do wyboru tego lasera.
Laser MEL 80 jako jeden z niewielu został zaaprobowany przez amerykańską agencję FDA.

Urządzenie wyprodukowano w firmie Carl Zeiss, światowego lidera w dziedzinie konstrukcji sprzętu medycznego. Zastosowane rozwiązania min. technologia„flying spot laser” oraz system CCA- system odsysania cząstek tkankowych stawiają go wśród najlepszych tego typu urządzeń stosowanych obecnie w chirurgii okulistycznej.

Sprzęt do laserowej korekcji oka

Zabiegi przeprowadzane za pomocą MEL 80 charakteryzują się większym komfortem dla pacjenta z powodu dobrania specjalnej częstotliwości pracy, co skutkuje między innymi minimalnym prawdopodobieństwem skutków termicznych oraz wyjątkowo krótkiego czasu ablacji czego efektem jest skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie całej procedury. Funkcja Eye Tracker gwarantuje automatyczne śledzenie źrenicy i zwiększa precyzję pracy lasera.

Wiązka lasera została dobrana w sposób pozwalający na uzyskanie najlepszych rezultatów zabiegu. Bardzo mała średnica wiązki- 0,7 mm – umożliwia przeprowadzenie bardzo dokładnej korekcji wzroku.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu leczenie za pomocą najwyższej klasy sprzętu i jesteśmy pewni, że wyniki przeprowadzanych przez Wrocławskie Centrum Okulistyczne zabiegów, tak jak do tej pory, będą dla nas powodem dumy, a dla Państwa powodem do wyjątkowej radości.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
icon171 322 62 83 icon2rejestracja on-line icon3wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]