ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
ico tel71 322 62 83 ico mailwco@wco.com.pl ico rejestrejestracja on-line
ico ue
Laserowa korekcja wzroku

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Laserowa korekcja wzroku

Start » Laserowa korekcja wzroku

Chirurgia refrakcyjna

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku są wykonywane na Świecie od 1990 roku, w Polsce zostały wprowadzone 10 lat później.

Chirurgia refrakcyjna istniała jeszcze przed erą laserów. W latach 90’tych ubiegłego stulecia przeprowadzano zabiegi keratotomii radialnej. Zabiegi wykonywano u pacjentów z krótkowzrocznością, polegały na wykonaniu promienistych nacięć w rogówce nożem diamentowych. Ilość nacięć i głębokość warunkowały usunięcie wady, lecz były one mało precyzyjne i zależały ‘od ręki’ operatora. Dr Jolanta Markuszewska przeprowadzała takie zabiegi w latach 1994-1999 z dużym powodzeniem.

Doświadczenie

Nasz Ośrodek przeprowadza zabiegi laserowej korekcji wad wzroku od 2000 roku. Wrocławskie Centrum Okulistyczne jest firmą rodzinną, w której świadczenie profesjonalnej usługi medycznej zawsze jest najwyższą wartością. Odpowiednia kwalifikacja pacjenta i zaoferowanie mu realnej odpowiedniej usługi prowadzi tylko do poszerzania rodziny zadowolonych pacjentów Ośrodka. Odpowiadamy swoim imieniem za wynik leczenia.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
icon171 322 62 83 icon2rejestracja on-line icon3wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Partnerzy i certyfikaty

NFZ AXA Compensa Karda Dużej Rodziny ISO Cert MediRaty Przyjazna Przychodnia UE
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]